ایمپلنت

ایمپلنت دندان یکی از راهکارهای درمانی مفید است که جایگزین فرآیند پروتزهای بریج محسوب می شود. مرکز دندانپزشکی امیران یکی از کلینیک های پیشرفته جهت امور خدمات دندانپزشکی در سطح تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه با در اختیار داشتن کادر پرسنل مجرب و دندانپزشکان حرفه ای قادر به ارائه جدیدترین تکنیک های درمانی به بیماران می باشد. این مجموعه قادر به ارائه خدمات درمانی ایمپلنت و انواع روکش های دندانی با متدهای جدید می باشند.

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت روشی مؤثر جهت کاشت دندان محسوب می شود و دارای یک پروسۀ کاری خاص است و برخی از دندانپزشکان به صورت تخصصی در زمینۀ ایمپلنت دندان فعالیت می کنند. امروزه به کمک روش ایمپلنت، به سهولت می توانند کاشت دندان را انجام دهند و بدین ترتیب زیبایی و ترتیب دندان های خود را می توانید حفظ کنید. در حال حاضر از نظر قانون دندانپزشکی، امکان کاشت ایمپلنت دندان در محیط مطب امکان پذیر می باشد و متخصصین مجرب در این حوزه، می توانند فرآیند گرافت های وسیع استخوانی یا همان پیوند استخوانی را در مطب و کلینیک های تخصصی دندانپزشکی انجام دهند.

ایمپلنت

مرکز دندانپزشکی امیران به دلیل ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی دارای متخصصینی است که قادر به انجام ایمپلنت دندانی با روش های جدید و متریال با کیفیت و مقاوم می باشند.

ایمپلنت نوعی پیچ از جنس تیتانیوم است که در استخوان فک کاشته می شود و بدین وسیله جایگزین دندان از دست رفته می شود. امروزه می توان با استفاده از روش ایمپلنت، دندان های مرتب و مقاومی را کاشت، در عین حال که زیبایی فوق العاده ای به چیدمان دندان ها خواهد داد.

مدت زمان فرآیند ایمپلنت

کار ایمپلنت دندان نیاز به زمان و هزینه دارد ولی نسبت به دیگر روش ها بسیار کاربردی و مفید است. اجرای ایمپلنت به صورت یک پارچه و یا دو تکه ای صورت می گیرد چون به واسطۀ پیچ، تاج به ریشه متصل می شود.

ایمپلنت

معمولاً زمان لازم جهت جوش خوردن ایمپلنت دندان برای فک پایین حدود 3 ماه و فک بالا برابر با 5 ماه است. البته متناسب با اشخاص مختلف، می تواند شرایط متفاوت باشد. به عنوان مثال اگر در قسمت فک بالا لیفت سینوس صورت گرفته شده باشد، یک تا دو ماه بیشتر جهت جوش خوردن ایمپلنت زمان می برد تا به تراکم بیشتری برسد.

علاوه بر مسئله جوش خوردن ایمپلنت، زمان بر بودن گرافت استخوانی یا اسپیلیت کردن دندان است. در صورتی که استخوان از تراکم پایین برخوردار باشد، نیاز به صرف زمان بیشتر خواهد بود تا تراکم استخوان به حد مطلوب برسد تا آمادۀ ادامۀ مراحل ایمپلنت شود. البته طول و عرض ایمنپلنت دندانی تأثیر قابل توجهی بر روند کاشت ایده آل دندان خواهد داشت.

عموماً توصیه می شود، ایمپلنت دندان برای ردۀ سنی 18 سال به بالا صورت گیرد چون در این پروسۀ زمانی، اسکلت فک و صورت شکل کامل به خود می گیرد. با توجه به رشد فک و صورت، ایمپلنت دندان کوتاتر به نظر می رسد و امکان کاشت چند ایمپلنت در یک ناحیۀ فک امکان پذیر خواهد بود. لذا برای سنین پایین تنها می توان برای تک دندان، فرآیند ایمپلنت را انجام داد ولی برای سنین بالای 18 سال قابلیت تعویض شوندگی دارد تا بدین وسیله بتوان تناسب دندان های مجاور را حفظ نمود.

قیمت ایمپلنت دندان

پروسۀ اجرای ایمپلنت نیاز به تخصص دارد و برخی از دندانپزشکان به صورت تخصصی در حوزۀ کاشت دندان و ایمپلنت فعالیت می کنند. مرکز دندانپزشکی امیران مجهز به متخصصین دندانپزشک می باشد که قادر به ارائه پیشرفته ترین خدمات درمانی دندانپزشکی و زیبایی دهان و دندان می باشند. این مجموعه با تعرفه های مشخصی، خدمات درمانی ایمپلنت و کاشت دندان را به مشتریان ارائه می دهند. جهت اطلاع از قیمت ایمپلنت نیاز به بررسی وضعیت دندان ها از نزدیک می باشد و باید مراجعۀ حضوری به کلینیک دندان داشته باشید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :