خدمات دندان پزشکی

مرکز دندانپزشکی امیران با مدرنترین تجهیزات دندانپزشکی در محیطی کاملا استریل آماده ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی اعم از عصب کشی (درمان ریشه)، ایمپلنت، زیبایی، پروتز متحرک و ثابت ( pfm و زیرکونیوم)، لمینیت های دندانی، ترمیم اطفال، ارتودنسی می باشد.

برای اینکه از خدمات دندان پزشکی استفاده کنید باید ابتدا به خوبی با انواع این خدمات آشنایی داشته باشید. مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف تمامی خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه می دهد و شما می توانید هر یک از انواع خدمات را با بهترین قیمت و به بالاترین کیفیت به بیماران ارائه دهد. بر اساس نوع مشکلی که دندان های شما دارد می توانید از خدمات دندان پزشکی مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف استفاده کنید. برخی از انواع این خدمات را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

 خدمات دندانپزشکی

آشنایی با انواع خدمات دندان پزشکی

برخی از اصلی ترین و مهمترین خدمات دندان پزشکی که توسط مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف به بیماران ارائه می شود عبارت است از :

1. یکی از مهمترین مشکلاتی که دندان ها دارند فاصله بین آنها می باشد که بستن این فاصله دندان ها یکی از بهترین خدمات دندان پزشکی می باشد و مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف به بیماران ارائه می دهد. بستن فاصله دندان ها را به نان دیاستم می شناسند.

2. گذاشتن تاج روی دندان از دیگر خدمات دندان پزشکی می باشد که مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف به بیماران ارائه می دهد. زمانی که دندان ضعیف می شود و یا به مقدار زیادی تخریب می شود بهتر است که روی دندان تاج بگذارید. برای بهبود ظاهر دندان ها از این روش استفاده بسیار زیادی می شود. بیشتر تاج های دندان از 5 الی 15 سال روی دندان ها باقی می مانند.

3. یکی از دیگر روش های زیبایی و خدمات دندان پزشکی استفاده از بلیچینگ می باشد. مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف برای سفید کردن دندان ها از این روش استفاده می کند. در واقع شما باید به خوبی بدانید در بین روش های زیباسازی دندان این روش هزینه زیادی را در بر نمی گیرد. این روش تقاضای زیادی از سوی بیماران دارد که به همین دلیل در راستای سفید کردن دندان ها پزشکان با استفاده از بهترین مواد این روش را به کار می گیرند.

4. میناکاری یکی از روش های سریع و بدون درد خدمات دندان پزشکی می باشد که برای تصحیح کردن عیوب دندان مورد استفاده قرار گرفته می شود. مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف از این روش برای زیباسازی دندان ها  استفاده می کند و هر عیوبی که روی دندان ها وجود دارد را رفع می کند.

5. باندینگ دندان یکی از دیگر خدمات دندان پزشکی کی باشد که با استفاده از مواد رزین انجام می شود. شما با استفاده از این خدماتی که مرکز دندانپزشکی امیران- دکتر سید حیدر اشرف ارائه می دهد می توانید زیبایی لبخند خود را افزایش دهید. این روش یکی از کم هزینه ترین و آسان ترین روش های جراحی زیبایی دندان ها است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :